Manager Wellness & Spa to innowacja pedagogiczna w hotelarstwie, w ramach której zostało przeprowadzone spotkanie z panią Katarzyną Pławecką, Dyrektorem Struktury Sprzedaży marki Oriflame.

Podczas prezentacji młodzież z klas I TAH i III TOH kształcąca się w zawodzie technika hotelarstwa dowiedziała się, jak prawidłowo dbać o cerę.
Obecnie obserwujemy wręcz kult piękna, a dbałość o wygląd stała się ważnym elementem całościowego wizerunku. Ludzie stają się wrażliwi na zdrowy styl życia, a zadbany wygląd, szczególnie cera, jest tego przykładem. Dotyczy to nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Ważnym trendem w ostatnich latach jest poszukiwanie przez klientów kosmetyków ekologicznych i naturalnych.
Aby nasza skóra mogła zachować swoje piękno na długie lata, należy o nią prawidłowo zadbać już od najmłodszego wieku. Uczestnicy dowiedzieli się, jakie są rodzaje cery, jak należy o nią dbać, jak ważną czynnością jest odpowiednie oczyszczanie skóry oraz jak często wykonywać zabiegi pielęgnacyjne. Z odpowiednią wiedzą i wyposażeni w dobre kosmetyki możemy dobrze przygotować się do wiosny.