I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Edukacyjnym „Pociąg do biznesu”, w ramach III Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Małopolsce, zdobyła klasa III Technikum Ekonomicznego. Konkurs dotyczył zasad funkcjonowania rynku pracy i edukacji w Polsce.

V miejsce i wyróżnienie uzyskały uczennice klasy III TE Kinga Mikołajczyk, Wioletta Karaś, Agelika Klaja i Ewelina Machniak w finale II Międzyszkolnego Turnieju Gry Ekonomicznej „Chłopska Szkoła Biznesu” o Puchar Drelicharza z Andrychowa. Turniej rozegrano w Zespole Szkół Nr 1 w Andrychowie.

Uczennica klasy II TEK, Katarzyna Kowalczyk, zajęła II miejsce w Etapie Okręgowym XX Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Patrycja Piotrowska z klasy IV TOT zajęła I miejsce w finale konkursu Znaczenie turystyki w rozwoju regionalnym "Uwolnij wyobraźnię” oraz zdobyła główną nagrodę - bezpłatne 3-letnie studia w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii o wartości 10800,00 zł.

Uczennica klasy IV THb, Karolina Chylaszek, zdobyła wyróżnienie za opowiadanie pt. ”Ku przestrodze” w konkursie na krótki utwór literacki, w ramach IV edycji ogólnopolskiej akcji: „Wypadki na drogach – porozmawiajmy”.

Małgorzata Ligas z kl. IV TH b została finalistką etapu centralnego IV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej – Kołobrzeg 2012.

Reprezentacja PZ nr 4 w składzie: Wioletta Karaś, Kinga Mikołajczyk (kl. III TE) oraz Katarzyna Kowalczyk, Izabela Leśniewska i Sara Mynarska (kl. II TEK) 25 kwietnia 2012 roku zajęła I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Edukacyjnym „Mamy smykałkę do biznesu”, który zorganizował Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2012 w Małopolsce. Szkołę reprezentowały uczennice klasy IV technikum ekonomicznego: Magdalena Chmielek, Paulina Chmielniak, Anna Jasińska, Wioletta Karaś, Ewelina Machniak i Angelika Wawak.

Sukcesy sportowe:

11 stycznia 2011 r. w Ośrodku Narciarskim „Stożek” w Wiśle-Łabajów przeprowadzono Powiatową Licealiadę Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Oto wyniki naszych reprezentantów:

• Szymon Bożek –VI miejsce w snowboardzie i awans do zawodów wojewódzkich (nie uczestniczył ze względów zdrowotnych);
  • Piotr Koniorczyk – XXVII miejsce w narciarstwie alpejskim.

Jak co roku, nasi uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności w grze indywidualnej w tenisa stołowego. 3 października 2011 r. zorganizowano wewnątrzszkolny turniej chłopców i dziewcząt. Rozgrywki przeprowadzono systemem do dwóch przegranych meczów. W turnieju wzięło udział 12 uczniów i 5 uczennic. W grupie chłopców zwyciężył Mateusz Pańczyszak z klasy III TE, a wśród dziewcząt najlepszą zawodniczką została Anna Kądzior z klasy 2F.

11.10.2011 r. na obiektach MOSiR w Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Drużynowa Liga Lekkoatletyczna. Nasza reprezentacja dziewcząt spisała się bardzo dobrze, zajmując wysoką III lokatę. Punkty dla naszej drużyny zdobyły: Ewelina Machniak i Katarzyna Król w biegu na 100m, Justyna Makar i Paulina Bajek w biegu na 400m, Barbara Górkiewicz w biegu na 800m, sztafeta 4x100m w składzie Aleksandra Hermyt, Katarzyna Król, Marta Marusza, Ewelina Machniak, Barbara Urbańczyk i Kinga Mikołajczyk w pchnięciu kulą oraz Natalia Cyktor i Anna Łysak w skoku w dal.

W Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu rozegranej 7 grudnia 2011 r. naszą szkołę reprezentowali: Maciej Węgrzyn w konkurencji 50 m stylem grzbietowym, Maciej Kurzak – 50 m stylem klasycznym, Mateusz Grzybek – 50 m stylem dowolnym, Jakub Rogowski – 50 m stylem dowolnym, Kamil Bogucki – 50 m stylem motylkowym oraz Karol Mondry – 50 m stylem dowolnym. Najlepszy wynik osiągnął Kamil Bogucki, który zajął III miejsce i awansował do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

15 grudnia 2011 r. przeprowadzono powiatowy turniej halowej piłki nożnej dziewcząt. Wzięło w nim udział 7 drużyn. Nasza reprezentacja w fazie grupowej wygrała 1:0 z drużyną PZ Chełmek oraz zremisowała z PZ Nr 3 1:1, co dało jej pierwsze miejsce w grupie. W meczu finałowym nasze dziewczęta przegrały z drużyną PZ Nr 2 0:1. Ostatecznie w zawodach zwyciężyła reprezentacja PZ Nr 2, wyprzedzając drużynę „Ekonomika”. Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Paulina Dybeł, Aleksandra Hermyt, Anita Gucwa, Justyna Makar, Paulina Mrowca, Izabela Leśniewska, Paulina Grabowska i Paulina Sroka (bramkarz). Obie bramki dla naszej drużyny zdobyła Paulina Dybeł.

Barbara Górkiewicz z klasy I TG zajęła III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych i tym samym zakwalifikowała się do zawodów wojewódzkich, które odbyły się w Nowym Targu. W stawce ponad 80 zawodniczek nasza reprezentantka uplasowała się na 31. pozycji.

28 maja 2012 r. na stadionie MOSiR w Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Licealiada w indywidualnej lekkoatletyce. Wspaniale zaprezentowała się sztafeta 4x100m w składzie: Katarzyna Król, Aleksandra Hermyt, Marta Marusza oraz Barbara Górkiewicz, która nie dał szans rywalkom, zajmując I miejsce i ustanawiając nowy rekord szkoły na tym dystansie. Prócz tego srebrne medale zdobyły Barbara Górkiewicz w biegu na 200m oraz Natalia Cyktor w rywalizacji na dwukrotnie dłuższym dystansie.

11.10.2011 r. na obiektach MOSiR w Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Drużynowa Liga Lekkoatletyczna. Nasza reprezentacja dziewcząt spisała się bardzo dobrze, zajmując wysoką III lokatę. Punkty dla naszej drużyny zdobyły: Ewelina Machniak i Katarzyna Król w biegu na 100m, Justyna Makar i Paulina Bajek w biegu na 400m Barbara Górkiewicz w biegu na 800m, sztafeta 4x100m w składzie Aleksandra Hermyt, Katarzyna Król, Marta Marusza, Ewelina Machniak, Barbara Urbańczyk i Kinga Mikołajczyk w pchnięciu kulą oraz Natalia Cyktor i Anna Łysak w skoku w dal.