IV miejsce Katarzyny Kowalczyk z klasy III TEK w subregionalnym finale konkursu „Euro przy tablicy”.

Młodzież naszej szkoły przygotowana przez Monikę Wójcik-Wszołek miała możliwość sprawdzenia się w V Turnieju Fryzjersko-Kosmetycznym Stylista XXI wieku „Techno-Trendy” Wadowice 2012 w następujących konkurencjach: plecionki i warkocze na włosach długich, fryzura karnawałowa oraz modelowanie włosów długich męskich. III miejsce w konkurencji modelowanie włosów męskich zajął uczeń klasy III TF, Karol Mondry.

Uczennica naszej Szkoły, Paulina Grabowska z klasy III TEK, zdobyła I miejsce za udział w forum ekonomicznym pt. „Liberalizacja światowego handlu”. Forum organizowane jest w ramach projektu edukacyjnego K@feteria. Zaangażowanie uczennicy zauważyć można także, śledząc ranking K@feterii, w którym mieści się ona na 20 pozycji wśród 1000 uczestników. Gratulujemy!!!

W IX edycji konkursu miejskiego „Oświęcim dla turysty”, którego podsumowanie odbyło się w Muzeum Zamek w Oświęcimiu, II miejsce zajął uczeń drugiej klasy w zawodzie technik hotelarz Kacper Kapłon. 42 uczestników musiało wykazać się znajomością języka angielskiego, historii miasta i jego walorów turystycznych. Jest to kolejny sukces ucznia naszej szkoły w tym konkursie.

Sukcesy sportowe:

W Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu rozegranej 4 grudnia 2012 r. naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Grzybek – 50 m stylem motylkowym, Monika Frelian i Katarzyna Węgiel – 50 m stylem grzbietowym. Najlepszy wynik osiągnęła Monika Frelian, która zajmując III miejsce awansowała do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

23 marca 2013 r. drużyna chłopców naszej szkoły wzięła udział w I Międzynarodowym Turnieju Piłki Halowej, zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu. W turnieju rozgrywanym w dwóch grupach uczestniczyło 13 drużyn. Niestety, nie udało się nam awansować do strefy medalowej i zakończyliśmy udział po rozgrywkach grupowych.

Uczniowie Ekonomika w marcu i kwietniu zaprezentowali się podczas regionalnych zawodów pływackich. 11 marca na pływalni MOSiR odbyły się zawody wojewódzkie. Startowali w nich w konkurencjach indywidualnych oraz w sztafetach wyłonieni podczas zawodów powiatowych zawodnicy. Naszą szkołę reprezentowała Monika Frelian z klasy III TH, która zajęła na dystansie 50 m stylem grzbietowym 18 miejsce. Z kolei 4 kwietnia na oświęcimskiej pływalni odbyły się zawody powiatowe, w których bardzo dobrze zaprezentował się Adam Paździurkiewicz z klasy I k. Na swoim dystansie - 50m stylem klasycznym - zajął II miejsce i zdobył srebrny medal.

15 kwietnia w Kętach odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt klas I-II. W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Nasze dziewczęta po zaciętym pojedynku o trzecie miejsce z PZ Nr 10 z Kęt, zajęły czwarte miejsce. Życzymy dalszych sukcesów!

Barbara Górkiewicz, uczennica klasy II TEG, zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal w rozegranych 17 kwietnia Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych, wywalczając awans do zawodów wojewódzkich w Nowym Targu. Gratulujemy!!!