IV miejsce naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Turystyczno-Hotelarskim w Pszczynie

W dniu 23 kwietnia odbył się Międzyszkolny Konkurs Turystyczno-Hotelarski “Rowerem w podróż marzeń” organizowany przez Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie. Uczestnicy mieli naprawdę ciekawe wyzwania do pokonania. Musieli rozwiązać krzyżówkę związana z tematyką turystyki i hotelarstwa, rozpoznać różne obiekty turystyczne lub hotelowe na podstawie zdjęć, zaprogramować wycieczkę rowerową, odegrać krótką scenkę związana z turystyką lub hotelarstwem w języku angielskim oraz odpowiedzieć na wylosowane pytania. Konkurencje wymagały nie tylko wiedzy, ale także umiejętności logicznego myślenia, spostrzegawczości, znajomości stylów muzycznych i kultur, znajomości języka angielskiego, ogólnej wiedzy i szybkiego myślenia. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Cebrat z klasy II TH oraz Maciej Pomietlarz z III TET zajmując IV miejsce i wygrywając wspaniałe nagrody.
Jesteśmy z Was dumni
Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniałą atmosferę.