Grupa ekonomistów z klasy III TE pod opieką wychowawcy, pani Moniki Wróbel, uczestniczyła w zajęciach przygotowanych przez pracowników firmy Shoper z Krakowa..

Spotkanie odbyło się w ramach wprowadzonej we wrześniu innowacji pedagogicznej „E-biznes”. Dzięki współpracy z DreamCommerce każdy z naszych ekonomistów ma już swój sklep internetowy. Celem spotkania z praktykami biznesu było omówienie kwestii związanych z prowadzeniem e-sklepów, tematyką bezpieczeństwa w sieci czy mediów społecznościowych. Uczniowie mieli także możliwość zobaczyć, jak wygląda praca w nowoczesnej korporacji. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, za co bardzo serdecznie dziękujemy panu Dominikowi Cisoniowi i panu Piotrowi Paciorkowi.

Nie obyło się także bez sprawdzenia wiedzy naszych uczniów. Interaktywny test z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Kahoot! przygotował dla naszych uczniów p. Dominik. Quiz wygrała Klaudia Noszka. Gratulujemy !!!

Bardzo serdecznie dziękujemy także Pani Karolinie Bartnik-Kurze za zorganizowanie spotkania. Liczymy na dalszą współpracę.

Tekst i zdjęcia: Monika Wróbel