Wiktoria Płaza z III TOH i Jakub Soboń z IV TOH zajęli III miejsce w Małopolsce w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję 2018” w konkurencji „Przygoda, przyroda, krajobrazy – czekają na Ciebie na szlaku. Dasz radę!”.

Będą oni reprezentować naszą szkołę na uroczystej gali w Krakowie, podczas której zostaną wręczone nagrody rzeczowe. Cieszy sukces naszych uczniów, którzy spośród 13 małopolskich drużyn znaleźli się w finałowej trójce.

Konkurs składał się z kliku etapów. Należało opracować program i kalkulację wycieczki turystyki kwalifikowanej w Pieninach i Gorcach, przygotować prezentację multimedialną oraz przedstawić ofertę imprezy. Uczestników konkursowych zmagań oceniało jury złożone z przedstawicieli krakowskich biur podróży i Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Gratulujemy sukcesu.

Tekst: Marzena Sawicka